Digitálne reformovať systém Fundus kamera

Digitálne reformovať systém Fundus kamera
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Mienite veľkoobchod lekárske, chirurgické očné digitálne reformovať systém fundus kamera v Číne od jedného z popredných digitálnych reforma systému fundus kamera oftalmológia výrobcov a dodávateľov? Vitajte na kontrolu ceny u nás.

Digitálne konverzie pre Fundus kameraVlastnosti a funkcie aktualizácie

1. premeny optika objektív:


Ton core technológie našej rekonštrukcie je: zobrazenie optika objektív konverzie pri ktorých pripojiť digitálny fotoaparát ako zobrazenie fisa presnú veľkosť zorného poľa. Chromatická aberácia-Voľný,s vysokým rozlíšením imaging spracovania.

We navrhli 6 sád viacerých kusov Gauss typ optiky šošovky konverzie (teraz upgradet na 8 sád), spolu s 10 miliónov pixelov fotoaparát, poskytuje všetky výhody perfektné Fundus Imaging s prídavkom simultánne vizualizácie a okamžitá dostupnosť obrázkov, nahrávanie.


2. spôsob a účel upgrade

Urobiť digitálne, stačí pripojiť adaptér optika Konverzia pôvodnej Fundus kamery, žiadne zmeny alebo úpravy. Filmové kamery zostáva v prevádzke. o inovovanej a vysoko definition chromatická imagings sú dostupné priamo cez pôvodný okuláre, kvalita imagings dobehol, alebo dokonca prekročili aktuálne fondov fotoaparát digitálne-ready.


3. imaging korešpondencie


Digitálny zobrazovací systém integruje daťs dokonalú kvalitu obrazu, diagnostické všestrannosť a schopnosť inovácie do technológií budúcnosti. Obrázok overlay, korešpondencie a grafické funkcie poskytnúť užívateľovi širšiu škálu diagnostických nástrojov.

4. Datebase úschova a správa systému


a. vytvoriť databázu pre pacienta, tieto diagnostikovať, Štatistika integrácie, triediť správy, viesť permanentné záznamy.

b. digitálne Patten karta pre pacienta, jednoduchá správa.

c. databázy pre pacienta, inteligentné vyhľadávanie obrázkov.

d. informácie tlačiarní, zálohovanie, aby záznam CD.

e. videozáznam, vklad, re-Play

f. zobrazovacie spracovanie , zväčšenie, tlačiarne.

5. imaging pokračuje:

a. vynikajúci digitálny obraz spracovanie systému poskytovania objektívnych diagnostiku pre kliniky.

b. obraz neobmedzené manify funkciu, umožňujú najlepšie kontrolu ochorenia.

c. obrazu porovnanie hemostatickej vedľa seba, medzi rôznymi pacientmi alebo rozdielne obdobia pre jedného pacienta.

d. sietnice obraz meranie, výpočet, sú k dispozícii, jas a kontrast sú nastaviteľnou, patologické chages známky na sú k dispozícii.

e. Imaging, video prenos medzi zachytávanie obrazu izba, Izba Laser a prevádzkové izba synchrónne.

f. ľahko tlačiť a uchovávať trvalé záznamy a postúpil na klinike oftalmológie.

-výška: 150%, font - veľkosť: 16px; mso-písmo-previs: 1px; "> vynikajúce digitálne spracovanie obrazu systému poskytovania objektívnych diagnostiku pre kliniky.

Vyšetrovanie