Plochy Fundus kamera

Plochy Fundus kamera
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Mienite veľkoobchod lekárske, chirurgické očné plochy fundus kamera v Číne od jedného z popredných plochy fundus kamera oftalmológia výrobcov a dodávateľov? Vitajte na kontrolu ceny u nás.

TNF-505-mydriatic digitálne fundus kamera integruje funkcie mydriatic a mydriatic fundus fotografie. Týmto spôsobom môžete ľahko splniť požiadavky dennej ambulantnej služby oftalmológia, a tiež bude mocný nástroj pre skríning fundus roztokom fundus efektívne a vysoko-kvalitný obraz. Poskytuje komplexné fundus obrázky Vysoká hospodárnosť. Top pixelov, zobrazovací systém Zrkadlovky a vynikajúci optický systém, sú väčšie ako ostatné značky výhody TNF505 fundus kamery.


Vonkajšie zobrazovací systém SLR, poskytuje užívateľom jednoduchý prístup s vysokým rozlíšením fotografií.

Vonkajšie SLR zobrazovací systém, nielen ponúka živé farby a bohaté detaily, ale tiež robí to tak jednoduché pre modernizáciu.Top pixelov ponúka fantastický zážitok s detailmi.

Poskytuje 18 megapixelové obrázky a vynikajúce optické zobrazovací systém. Týmto spôsobom, fotografie stále bude nakoniec jasné, po čiastočnej zväčšenie, ktorý je životne dôležitý pre diagnostiku minimálne lézie.Začlenenie fotografie mydriatic a mydriatic fundus


Integrácie fotografie mydriatic a mydriatic fundus plne spĺňa potreby profesionálnych fundus vyšetrenia a fundus skríning.


Jednoduché rozhranie a jednoduché ovládanie

Jednoduchý vzhľad, bohaté, zobrazovacie asistenčný systém a zameranie polohy systém s dvoma pomocných bodov, aby sa operácia prístupná aj zelené ruky, ktorí nikdy nemali používať fundus kamery.Nízka baterku snímanie

Keď vyberiete režim snímania pre nízke baterku, svetlé a jasné fundus foto ešte byť získané. V rovnakom čase, pacient"s pohodlie môže byť zaručená vo veľkej way.


Vyšetrovanie