Porozumenie znalosti aktívne optik optometry vyšetrenie

Okuliare

Okuliare pre prijatie Optometry, keď väčšina ľudí sú pasívne. S cieľom získať presnejší oko testovacie údaje, môžeme urobiť nejaké zmeny, aby sa stali "pasívneho" na "aktívny", ktorý je potrebné pochopiť základy optometry, aktívne s optometristami, testovanie, a rešpektovať realitu rozptylom údajov.


Často sa zameriavajú na základné znalosti umožňuje nám optometry optometry dosiahnuť ideálne výsledky, nie len potrebné vedieť, niektoré tiež musia byť proaktívne s optik optometry vedomosti testom.


Po výzve optometry a vizuálne cieľ fixácie. Optik určenie lomu, často používajú ukazovateľ alebo jazykmi naznačuje, že by sa pozrieme na ciele, môžeme dostať to najlepšie tipy a boot, môžete tak urobiť včas, je tiež potrebné aktívne spolupracovať optik uvádza vidieť skutočnú víziu. Len vízie uviedol, je reálne, a zachovanie presnosti optometry, získať presné a optimálny stupeň korekcie.


V optometry, tých, ktorí nosia okuliare by tiež venovať pozornosť k realite. Problemsshould worry, v kontexte účinnej komunikácie, a potom hľadať riešenia, mali by aktívne komunikovať a optometrist získať najpresnejšie realistické optometry stupeň.