Zasadnutie 2016 AAO, ChicagoStánok č: 250-251


WelcometovisitShanghaiNewEyesintheupcoming2016AAOMeeting! Ourlatestophthalmicportableequipment:portabledigitalslitlamp, portablefunduscameraandotherproducts, willbeondisplayforyourexperienceandguidance!

Americkej akadémie oftalmológia (AAO) bola založená v roku 1980, teraz má viac ako 7 000 členov. Worldand #39; s najväčšou a najrozsiahlejší vedecká konferencia o oftalmológia, AAO pokrýva všetky problémy oftalmológia a špecialistov. To je najlepšie miesto pre dozvedieť o vzdelávaní na mieste od kolegov po celom svete. AAO výstavy je aj worldand #39; s najlepšie platformu pre zobrazenie medzinárodných zdravotnícke produkty súvisiace s oftalmológia a zariadenia nájsť zákazníkov, rozvoj nových trhov a podporovať medzinárodnú publicitu.

Hlavnými témami konferencie: katarakta, ochorenia rohovky a vonkajšie, glaukóm, vnútroočný zápal, uveitída, oftalmológia, oftalmológia, oftalmológia, oftalmológia, oftalmológia, strabizmus chirurgia, chorobám sietnice, sklovca chorôb, vizuálne rehabilitácia a tak ďalej.


Na displeji
Držadlo Fundus kamera


HD zobrazovanie a stabilný výkon

Nonmydriatic a široké zobrazenie

Jednoduché ovládanie a prenosný vykonávať

Big data a rôzne režim čítania

Strela a uložiť, reálnom čase prenosu fundus fotografií cez WIFI
Prenosné digitálne štrbinovej lampy

High Definition andStable obraz

10 x zväčšením a Real-time Display s vysokým rozlíšením obrazu, pre presnejšie podrobné posúdenie


Zbrusu nový optický systém veľké zorné pole

Profesionálny optický dizajn pre predné fotografie ponúka jasné a svetlé zobrazenia.


Jednoduché ovládanie a vynikajúcu prenosnosť

Eleganciu s ergonómiou a humanizovaná aplikácie, poskytuje praktický a výkonný výrobok. Jedno tlačidlo, HD predné obrázku je zachytený.


Nezávislý výskum a vývoj adaptér série novými očami