Vzrástli o 400-fold za 10 rokov, akú šancu urobil nové oči chytiť?V roku 2015 príjmy 164 miliónov juanov, čistý zisk o viac ako 40 miliónov juanov, ako nový OTC trhu spoločnosť, novými očami podnikateľskej výkonnosti nie je horšie ako niektoré-podiel spoločnosti. A pred desiatimi rokmi, kedy spoločnosť bola založená v Tongji University National University Science Park, jeho ročný príjem bol iba 37 miliónov.

Začal od digitálnych riešení očné zariadení, séria očné zariadenia sú v show room novými očami. Zakladateľ a predseda pán Tang vyventilovanie povedal výskumné skupiny, začal spoločnosť digital fundus kamery.

Viac ako desiatimi rokmi, keď digitálne fotoaparáty boli vplyv tradičné film marketing, to stalo sa ťažké pre očné nemocnice poskytovať filmov pre pacientov. Svedkom, ako equipmentmaintenanceworker v nemocnici očné, myšlienka prišiel pán Tang: vytváranie digitálnych riešení tradičné film fundus kamera. Úspešná transformácia fundus kamery od iných ako digitálnych signálu na digitálny signál, nielen drahé zariadenie pokračovať v práci, ale tiež priniesol príjem 20000 RMB na Mr.Tang. S prehľadom obchodnú príležitosť Mr.Tang rezignoval a začal podnikať.Pán Tang: "tieto zariadenia sa chystá byť odstránené z nemocnice, ktorí by strávili 500 tisíc na digitálnych strojoch. Ale ony potrebujeme 80 tisíc urobiť digitálne stroje. Týmto spôsobom budú uložené veľké množstvo nákladov a sme môže viesť prevádzkové práce strojov. A tiež ušetrí veľa času pre lekárov, pretože žiadne ďalšie film potrebuje vytlačiť."Do roku 2015 všetky fundus kamery v nemocniciach sú typu filmu, 1200 jednotiek v Číne a 10000 jednotiek na celom svete. Teraz, na trhu digitálnych fundus kamery bol vyvinutý úplne.

V súčasnosti sa novými očami postaví nový problém: čo ďalej? Pán Tang zameriava na iný očný stroj — — štrbinovej lampy. Štrbinovej lampy je potrebné vybavenie pre očné vyšetrenie. Predtým, ako sme urobiť digitálne, existuje 12000 kusov v Číne a 50000 jednotiek na celom svete. Ak digitálnu transformáciu sa náklady na 30 tisíc juanov za každú jednotku, je veľkosť trhu 1,5 miliardy juanov.


Čo sa stane po všetky staré očné stroje boli transformované? Video nahrávanie systému pre chirurgické mikroskop, záznamy celej operácie, ktoré predstavujú dokonalé riešenie pre lekárske konflikty. Spolupracuje s Zeiss, akonáhle Zeiss predáva chirurgické mikroskopom, nahrávanie videa systému novými očami bude možné zakúpiť spoločne. Nahrávanie videa systému nie len možno v oftalmológii, ale aj v ortopédia, neurochirurgia a ostatnými oddeleniami. To má veľký trh, a oveľa viac konkurencieschopné ceny než systémy zámoria.