Údržba mikroskopu

Mikroskopické žiarovky, pretože rôzne práce rôznych hodín a nariadil. Ak žiarovky vymeniť, nezabudnite nula systém a akémukoľvek poškodeniu zbytočné stroj. Zakaždým, keď prepnete prepínače, osvetlenie je uzavretá alebo jas na minimum aby sa nepoškodili náhly vysoký vplyv na zdroj svetla.

Splnenie chirurgické zákroky pri výbere chirurgického Zobraziť veľkosť, vymedzenie požiadaviek lekárov môže posun cez nohy kontrolou boardmediation ako clonu, ohniskovú, vysoké a nízke. Úprava počas pohybu, pomaly, a keď to dosiahne limit pozície, okamžite zastaviť Chrono prevod spôsobil poškodenie riadenia motora zlyhania.

Mikroskop používať po uplynutí času, spoločné zámky sa zdá mŕtva alebo voľné jav, len spoločný zámok podľa situácie vrátiť do normálnych pracovných podmienkach. Vždy pred použitím mikroskopu žiadne voľné kĺby by mali byť pravidelne kontrolované, aby nedošlo k spôsobiť zbytočné problémy v ordinácii.

Po každom použití, bavlna, Čistenie utrite nečistoty na mikroskope, alebo príliš dlho, je to ťažké vyčistiť. Mikroskop kryt dobre, aby to v prostredí dobre vetrané, suché, bezprašný, nehrdzavejúce plynu.

Vytvorenie systému údržby, upravené profesionálmi pre maintenancechecks pravidelne, potrebné mechanické systémy, systémy pozorovania, osvetľovacie zariadenia, zobrazenie systémov, opravy a údržba obvodu. Stručne povedané, buďte opatrní pri použití mikroskopu, nie drsné manipuláciu. Predĺžiť operačného mikroskopu, sa musel spoliehať na zamestnancov vážne pracovná pozícia a pozornosť a starostlivosť o mikroskop, tak, že je v dobrom stave, fungovať lepšie.