Pred čo je Optometry Optometry prostriedky najčastejšie používané v procese prípravy okuliare

Pred

Pred prípravou naše okuliare optometry, je potrebné pre program. Medzitým optometry je presné, iné skúsenosti ako profesionálny optometristami, optometry vybavenie je dobré alebo zlé, tiež hral rozhodujúcu úlohu.


Optometry zariadenia, teraz tam je veľa, najčastejšie používané sú z týchto tried, predstaviť vám jeden jeden. Tak, že každý môže rozumieť, ale aj všetkým v čase prípravy okuliare rámy, aby ľahko odlíšiť profesionálne optometry jednotiek, alebo nie.


1 videnie, skrina tabuľka: nástrojom pre testovanie vizuálnu ostrosť.

2 Skontrolujte, či disk: tvorená optometry testov; testom na zisťovanie dioptrií oka, chôdza pokúsiť pozorovať a tiež ako neutralizačný test normy.

3, v blízkosti zrakovej ostrosti graf: používa na detekciu blízkosti; a lightbox-typ očí graf ondifferential diagnóza lomu stav.

4, so zameraním na baterku: použiť pre kontrolu očí, ako pomocné osvetlenie; používa sa aj ako pozorovanie pupilárny reflex svetlo svetla a projekciu svetelného zdroja pomocou rohovky odrazového bodu.

5, pravítka: meranie medzipupilárna vzdialenosť; slúži ako rámy na dioptrické okuliare šošovky, veľkosť nástroje na meranie.

6, konkurz: lom test, vyskúšať chôdzu sebe hosťuje objektív nástroje používané v procese;

7 a kontrola tieň zrkadlo: a názvom sietnice zrkadlo; zariadenie má dva druhy bodov-ako svetlo Projekcia typu (uvedené body-ako kontrola tieň zrkadlo); kapela svetlo typu (ďalej kapela odhlásenie tieň zrkadlo), skontrolujte zrkadlo tieňa tvaru pre tyč-ako; má profesionálne okuliare optometry miestnosti v mušte, kým optometry personál musí zvládnuť toto zariadenie činnosť zručnosti.