TRISONIC Fakoemulzifikačný systém

TRISONIC Fakoemulzifikačný systém
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Model: TRISONIC

US FDA Schválené

Vyrobené v USA, spoločnosťou MTP Inc


Zlatý klinec:

• Nízke náklady
• Opätovne použiteľné príslušenstvo
• Vyrobené v USA
• pokročilý vysokovýkonný ultrazvuk
• Peristaltická pumpa s nízkou pulzáciou
• Zabudovaná vitrektómia a cautery
• 12,1 "veľká sklopiteľná farebná dotyková obrazovka LCD

• Ovládateľné ovládacie prvky

špecifikácie:

pôvod Vyrobené v USA
závažia Prenosné, ľahká váha
plátno Dotyková obrazovka
hlas: Áno
Pamäť: 24 užívateľských programov 24 užívateľských programov
Prevádzkový režim USA, IA, Vitrektómia, Diatermia
kmitočet 40kHz
stavba titán
režim US nepretržitý režim, US Pulse režim, US Burst Mode, US Micro Mode
Aspiračný typ Peristaltická, peristaltická
Maximálne vákuum 500 mmHg
Maximálny prietok 50 ccm / min
hadice Rýchla a ľahko nabitá kazeta
Predná vitrektómia Jednoduché rezanie, 60-700 kusov / Min
Typ kompresora interný
Multifunkčné funkcie Áno
Programovateľné nožnice Áno
Motorizovaný IV pól voliteľnýBalík obsahuje:

Celkový balík konzoly M3000, americký násadec, IA násadec, Asp tip .3mm, Asp Tip .3mm 45 stupňov, Vitrector, US Tip Pack, Forceps, kábel (Cautery), Kolekcia tašky, vinylový kryt, voliteľné pre automatizovaný IV Pole Cart


Vlastnosti a výhody:

Funkčná, ľahko použiteľná konzola: Ergonomicky navrhnutá pre jednoduché ovládanie s veľkými a ľahko čitateľnými displejmi. Konzola je veľmi jednoduchá. Žiadne programovanie, žiadne zložité zobrazenie, žiadne čakanie, žiadny zmätok.


Priebežne automatické ladenie emulzie:
Najmodernejšie dostupné ultrazvukové zariadenia s vysokým výkonom môžu emulgovať všetky jadrá od najmenších až po najťažšie hustoty. Súvislý obvod automatického ladenia dáva chirurgovi šedého zákalu vyššiu kontrolu na všetkých úrovniach výkonu a hustotách jadier. U / S pulzné a U / S studené režimy ponúkajú ďalšiu flexibilitu.


All-Titanium Phaco násadec:
Vyrobený úplne z najvyššieho chirurgického kovu, tento phaco násadec nebude korodovať. Oveľa lepšie ako u nehrdzavejúcej ocele, titán úplne zakončuje možnosť korózie. Ľahká a prakticky nezničiteľná, táto pohoda a pocit phacohandpiece neprekročia žiadny iný.

Hi-Performance Footpedal:
Multifunkčná noha s hmatovou spätnou väzbou poskytuje presnú proporcionálnu kontrolu. Odliatá hliníková konštrukcia a polyuretánový obrnený kábel robia túto nohu mimoriadne trvanlivou, avšak malou a ľahkou.


Pokročilé zavlažovanie a aspirácia:
Plynové peristaltické čerpadlo so šiestimi valcami dáva chirurgovi pri katarakte kompletnú kontrolu vákuovej a aspiračnej prietokovej rýchlosti, ako aj slobodu v prednej komore. Viacnásobné počuteľné tóny nepretržite prenášajú stav systému. Vákuum je plne nastaviteľné, poskytujúce bezpečné a adekvátne vákuum pre najnovšie techniky phaco.


Zabudovaná vitrektómia a cautery:
Vnútorný vzduchový kompresor odstraňuje spojenie s vonkajším zdrojom vzduchu pre vitrektómiu. Rýchlosť rezu je nastaviteľná v širokom rozmedzí, vrátane nastavenia jednoduchého rezu pre voliteľné pneumatické nožnice. Bipolárna diatermia prináša predvídateľnú tkanivovú kauterizáciu.

Vynikajúce komponenty poskytujú spoľahlivosť:
Neprekonateľná kvalita komponentov, od presného peristaltického čerpadla až po robustný snímač vákua z nehrdzavejúcej ocele, je tento phaco postavený tak, aby vydržal. Všetky plechy a spojovacie prvky sú z nehrdzavejúcej ocele pre vynikajúcu odolnosť proti korózii.


Najväčšia ekonomická voľba:

Phakos MTP sú výrazne nižšie ako dostupné phakosy od iných výrobcov. Okrem toho je každé príslušenstvo opätovne použiteľné, čo zaisťuje najnižšie náklady na extrakciu šedého zákalu.

Chystáte sa na veľkoobchodný lekársky chirurgický oftalmický trisonický fakoemulzifikačný systém vyrobený v Číne z jedného z vedúcich trisonických fakoemulzifikačných systémov pre výrobcov a dodávateľov oftalmológov? Vítame Vás s cenou.
Vyšetrovanie